تبليغات كسب و كار تبليغات كسب و كار .

تبليغات كسب و كار

10 مزيت داشتن خدمات مشاوره كسب و كار

آواتار
حسابداران Welink
بهترين راه براي سازماندهي تمام اطلاعات اقتصادي كسب و كارتان براي اينكه بتوانيد تصميمات استراتژيك بگيريد اين است كه همه چيز مربوط به مديريت شركت را به يك مشاور تجاري بسپاريد. اهداف آن روشن است، از يك سو، اطمينان از اينكه شما به تعهدات خود با ادارات دولتي عمل مي كنيد، و از سوي ديگر، انجام مديريت مالي. با اين حال، هنوز بسياري از شركت ها هستند كه در مفيد بودن اين متخصصان شك دارند. براي رفع ابهامات شما، تمام مزايايي را كه داشتن مشاوران مورد اعتماد براي شركتتان به شما مي دهد، به شما خواهيم گفت. مشاور كسب و كار اصفهان


شما يك كارشناس حسابداري خواهيد داشت

مشاوره تجاري خوب لزوماً بايد يك مشاور حسابداري داشته باشد كه حسابداري را با رژيم مالياتي شركت تطبيق دهد. كه براي آن نه تنها بايد حساب هاي سالانه را تهيه و مديريت كنيد. بلكه مستندات مربوطه را به صورت سيستماتيك و منظم بايگاني كنيد.


شما مي توانيد مسائل مالياتي را به دست يك متخصص بسپاريد
در صورت نداشتن دانش لازم، تهيه و ارسال تمام اظهارنامه هاي مالياتي مشاغل مي تواند كار بسيار سنگيني باشد. از سوي ديگر، يك مشاور متخصص نيز بايد شركت را در مورد بهترين رويه ها يا سودمندترين استراتژي ها در سطح مالياتي راهنمايي كند.


يك مشاور امور مربوط به كار را انجام مي دهد

مي توانيد قرارداد بستن براي كارگران جديد، ثبت نام يا لغو كارمندان در صورت تغيير يا تهيه ليست حقوق و بيمه اجتماعي را فراموش كنيد. ناگفته نماند كه در صورت وجود برگها به دليل بيماري يا تصادف، اقدامات لازم را انجام دهيد. بدون شك راهي براي آسودگي خاطر با دانستن اينكه حقوق كارگران شما رعايت مي شود. آژانس تبليغاتي


مديريت مالي توسط متخصصان اين موضوع انجام مي شود
به اين ترتيب مشاوران شركت وظيفه تحليل واقعيت اقتصادي كسب و كار را بر عهده دارند تا در هنگام تصميم گيري هاي مهم مشاوره ارائه دهند. تهيه گزارش و ارزيابي هر جنبه براي دستيابي به بهترين نتايج.


امكان دريافت كمك در ساير امور مرتبط وجود دارد
يك آژانس تجاري به طور كلي مسئول مسائل بسيار متنوعي مانند مديريت مجوزهاي اداري، پردازش يا درخواست يارانه هاي مفيد براي كسب و كار و ارائه مشاوره حقوقي در مورد هر چيزي كه لازم است، است. از تنظيم قرارداد، نمايندگي شركت در امور حقوقي يا ارائه درخواست تجديدنظر اداري.


شما مي توانيد خدماتي را كه به بهترين وجه براي كسب و كار شما مناسب است استخدام كنيد.
از يك طرف بايد به اين نكته اشاره كنيم كه مشاوره هايي با اندازه هاي مختلف وجود دارند كه خدمات كم و بيش ارائه مي دهند. علاوه بر آژانس هاي متخصص در انواع خاصي از مشاغل. بنابراين، مي توان آن دسته از خدمات را كه به بهترين وجه با نيازهاي شركت شما مطابقت دارند، قرارداد كرد. دريافت مشاوره كسب و كار شخصي سازي شده متناسب با حجم كسب و كار شما.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دى ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۵۲:۱۸ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

24 بهترين فروشگاه آنلاين براي خريد

هميشه زمان خوبي براي خريد از روي كاناپه است.
توسط ليديا مازرز

21 سپتامبر 2023
عكس استايل خياباني. اينفلوئنسر ديما الاسدي با لباس مشكي گوشي خود را با كيفي در دست چك مي كند.
والنتينا فروگيوله/گتي ايماژ
كاهش ليست بهترين فروشگاه هاي آنلاين به تنها 24 فروشگاه دشوار، پرخطر و در حال تغيير است. ما در عصر ديجيتال زندگي مي‌كنيم، در فراجهان قدم مي‌زنيم و البته حتي از طريق يك اپليكيشن سيب مي‌خريم. بهترين فروشگاه هاي آنلاين بسيار متنوع و بسيار متنوع هستند، اما ما اين ها را انتخاب كرده ايم زيرا بيش از يك، دو بار و سه بار از آنها خريد كرده ايم. ما هنگام نگاه كردن به دوربين، لباس هاي آنها را به صورت ديجيتال امتحان كرده ايم. ما ساعت‌ها را در داخل آنها گذرانده‌ايم، گويي كه آنها يك مكان فيزيكي هستند، حتي با دوستان، و سيستم بازگشت آنها را امتحان كرده‌ايم، چيزي مهم با توجه به اينكه شما هميشه آنچه را كه مي‌خواهيد يا آنچه فكر مي‌كرديد دريافت نمي‌كنيد. طراحي سايت فروشگاهي اصفهان

از آنجايي كه بخشي از وجود ما به صورت ديجيتالي اتفاق مي افتد، مهم است كه بدانيم چه درهايي را باز مي كنيم و چه چيزي پشت آنهاست.

امروزه اينها بهترين فروشگاه هاي آنلاين براي مد، زيبايي و وسايل خانه هستند:
ماي ترزا

ورود به MyTheresa براي خريد مانند باز كردن همزمان هر دو در يك مركز خريد بزرگ است. لافايت، هارودز يا البته WOW. اين فروشگاه با برندهاي بين المللي و لوكس به تعداد كلكسيون هاي ارائه شده در پاريس، نيويورك، ميلان يا لندن، يك استراحتگاه ترند است. آنها همچنين داراي مارك هاي منحصر به فرد هستند. سئو سايت اصفهان

بهترين ها: فروش هايي كه در طول سال ارائه مي دهند.


در MyTheresa خريد كنيد
2.H&M

در مورد H&M چه چيزي مي توانيم بگوييم كه در اين مرحله از زندگي شما نمي دانيد؟ حتما هيچي فروشگاه عالي سوئدي محل ملاقات مقرون به صرفه ترين ترندهاي استايل خياباني است، آنچه در مراسم عروسي (سلام، مجموعه زيباي استوديو)، در زمين هاي بازي و البته در زندگي واقعي پوشيده مي شود. ناگفته نماند بخش اختصاص داده شده به خانه ها، با قطعات طراحي با هزينه اي بيش از دموكراتيك.

بهترين ها: پيشنهادات 3x2 در مورد لباس هاي كودكان و طيف گسترده اي از اندازه ها براي همه.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۵۹:۲۶ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

خانه هوشمند در آينده

واقعيت افزوده و مجازي. واقعيت افزوده و مجازي در طراحي داخلي و تجسم اطلاعات استفاده خواهد شد. به عنوان مثال، مي توانيم انواع مختلف دكوراسيون را با استفاده از عينك واقعيت مجازي امتحان كنيم يا از طريق عينك واقعيت افزوده اطلاعاتي در مورد مصرف انرژي خانه در زمان واقعي دريافت كنيم. خانه هوشمند اصفهان

سلامتي و تندرستي. هوش مصنوعي معتقد است كه سلامت و تندرستي در خانه هاي آينده مورد توجه قرار خواهد گرفت. خانه ها داراي حسگرها و دستگاه هايي خواهند بود كه كيفيت هوا، رطوبت، دما و ساير عوامل را براي ايجاد يك محيط سالم كنترل مي كنند. علاوه بر اين، مناطق ورزشي خانگي مجهز به دستگاه هاي پيشرفته تناسب اندام و دستگاه هاي رديابي سلامت خواهند بود.

اتصالات و شبكه هاي پيشرفته خانه ها به طور كامل از طريق شبكه هاي پرسرعت متصل خواهند شد و امكان ارتباط فوري بين دستگاه ها و ادغام سيستم هاي امنيتي، سرگرمي و مديريت خانه را فراهم مي كنند. اينترنت اشيا بخشي اساسي از زندگي روزمره خواهد بود.

پرينت سه بعدي و ساخت و ساز پيشرفته. هوش مصنوعي مي گويد: «پرينت سه بعدي و ساير فناوري هاي پيشرفته ساخت و ساز مي تواند ساخت سريع و كارآمد خانه ها را امكان پذير كند. در نتيجه، هزينه هاي ساخت و ساز و ضايعات مي تواند كاهش يابد و همچنين طرح هاي معماري سفارشي تر ارائه شود.

امنيت بهبود يافته است. سيستم هاي امنيتي با استفاده از هوش مصنوعي پيشرفته تر خواهند شد. تشخيص چهره و رفتار به شناسايي بازديدكنندگان و شناسايي هرگونه فعاليت مشكوك كمك مي كند. علاوه بر اين، امنيت سايبري براي محافظت از حريم خصوصي داده ها در خانه متصل بسيار مهم است. خانه هوشمند در اصفهان

تحرك الكتريكي. گاراژها به ايستگاه هاي شارژ وسايل نقليه الكتريكي مجهز خواهند شد، زيرا انتظار مي رود استفاده از آنها افزايش يابد.

سيستم هاي كمك مجازي ربات ها و سيستم هاي هوش مصنوعي براي كمك به كارهاي روزانه در خانه حضور خواهند داشت. اين روبات‌ها مي‌توانند كارهاي نظافتي، پختن وعده‌هاي غذايي اوليه، كمك در مراقبت از سالمندان يا كودكان و ساير كارهاي خانگي را انجام دهند تا زندگي را آسان‌تر و راحت‌تر كنند.

ربات ها مي توانند در تحقيقات علمي براي جمع آوري داده ها در مكان هاي خطرناك يا غيرقابل دسترس استفاده شوند
فن آوري

هوش مصنوعي بر اين باور است كه روبات‌هاي آينده مي‌دانند چگونه همه اين كارها را انجام دهند
مار آگيلار
در واقع، در اواسط سال جاري، تيمي از محققان دانشگاه كمبريج موفق شدند پس از تماشاي ويدئوهاي آشپزي، رباتي را براي تهيه غذا آماده كنند. اين غذا بسيار ساده و بر اساس نوعي سالاد بود، اما مي تواند نقطه شروع خوبي باشد. دانشمندان ديگر، اين بار از دانشگاه كارنگي ملون در ايالات متحده، ربات‌هايي را براي يادگيري انجام كارهاي خانه پس از تماشاي ويديوهايي از افراد در حال انجام آن‌ها دريافت كردند. محققان ربات ها را مجبور كردند 12 كار را ياد بگيرند، از جمله باز كردن كشو، در و درب فر، برداشتن قابلمه از روي حرارت و برداشتن تلفن، سبزيجات يا قوطي سوپ.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۴۰۲ساعت: ۰۹:۵۷:۳۸ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

مزاياي داشتن فروشگاه آنلاين

آنها براي كاربران راحت هستند
در مورد مزاياي فروش آنلاين، بايد تاكيد كنيم كه فروشگاه هاي مجازي امكانات بيشتري را به كاربران ارائه مي دهند، به خصوص اينكه مردم مجبور نيستند براي خريد خود به جايي بروند. طراحي سايت فروشگاهي در اصفهان

به همين ترتيب، بايد تاكيد كنيم كه يك فروشگاه آنلاين امكاناتي را براي انجام پرداخت ارائه مي دهد، همه اينها به درگاه هاي پرداخت مورد استفاده بستگي دارد. اگر به درستي طراحي شود، فرآيند فروش موثرتر است و مي توان نرخ وفاداري مشتري را افزايش داد.

زن در فروشگاه آنلاين خود كالاها را سازماندهي مي كند

4. هزينه هاي عملياتي كاهش مي يابد


كسب‌وكارهاي الكترونيكي اين مزيت را دارند كه مي‌توانند هزينه‌هاي عملياتي را كاهش دهند، زيرا نيازي به سرمايه‌گذاري در زيرساخت‌ها نيست و كاركنان مورد نياز براي راه‌اندازي يك فروشگاه مجازي حداقل هستند.

اتوماسيون موجودي يكي ديگر از مزاياي فروشگاه آنلاين است، زيرا در پلتفرم هايي مانند TiendaDA كنترل موجودي تنها با يك كليك امكان پذير است.

5. آنها مي توانند به طور دائم فعاليت كنند


يكي ديگر از مزاياي ايجاد يك فروشگاه اينترنتي اين است كه فروشگاه شما در تمام روزهاي هفته و به صورت 24 ساعته باز خواهد بود. اين مهم است، زيرا به كاربران اجازه مي‌دهيد محصولات يا خدمات شما را در زماني كه برايشان راحت‌تر است، خريداري كنند.

به ياد داشته باشيد كه اكثر مردم در طول روز مشغول هستند و همين امر رفتن به فروشگاه براي خريد را براي آنها دشوار مي كند. در فروشگاه هاي مجازي مي توانيد در هر زمان خريد كنيد. مشاوره سئو سايت در اصفهان

6. شما مي توانيد به مردم در سراسر جهان بفروشيد
همانطور كه تا به حال ديديم، داشتن يك فروشگاه مجازي مزاياي زيادي دارد، اما مهمترين آنها اين است كه با آن مي توانيد محصولات يا خدمات را به مردم در هر نقطه از جهان بفروشيد.

يعني محدوديت فيزيكي وجود ندارد و عموم مردم فقط در محدوده خاصي نيستند. شما فقط بايد برخي از جنبه هاي لجستيكي را در رابطه با حمل و نقل هماهنگ كنيد تا بتوانيد از يكي از بزرگترين مزاياي فروشگاه هاي آنلاين بهره مند شويد.

خريد زن در فروشگاه اينترنتي

7. به شما كمك مي كند كانال هاي فروش بيشتري را پوشش دهيد
ما نمي توانيم اين ليست از مزاياي يك فروشگاه آنلاين را بدون ذكر اين نكته پايان دهيم كه با آنها مي توانيد كانال هاي فروش بيشتري را پوشش دهيد و يك استراتژي فروش همه كانالي طراحي كنيد. اين نوع فروشگاه مي تواند با ابزارهايي مانند شبكه هاي اجتماعي و واتس اپ ادغام شود تا امكاناتي را به كاربران ارائه دهد و فروش بيشتري داشته باشد.

به عنوان مثال، در TiendaDA امكاناتي را به شما پيشنهاد مي كنيم تا فروشگاه مجازي خود را با واتساپ و خريد اينستاگرام پيوند دهيد. اين به شما كمك مي كند تا به برند خود دسترسي بيشتري داشته باشيد و به نرخ سود بالاتري برسيد.

طراحي سايت فروشگاهي آژانس لايت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۰۸:۱۷ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

افزايش دسترسي بازاريابي با عكاسي تبليغاتي

در دنياي پوياي املاك و مستغلات، بازاريابي موثر و دسترسي گسترده از اجزاي ضروري يك استراتژي فروش موفق است. عكاسي حرفه اي از املاك و مستغلات به عنوان يك ابزار قدرتمند براي گسترش دامنه بازاريابي ملك و دستيابي به مخاطبان وسيع تري از خريداران و اجاره كنندگان بالقوه برجسته است. تصاوير جذاب و با كيفيت بالا كه از طريق عكاسي حرفه‌اي ايجاد مي‌شوند، توانايي فراتر رفتن از موانع زباني را دارند و با مخاطبان مختلف جهاني طنين‌انداز مي‌شوند و در نتيجه بازار اين ملك را گسترش مي‌دهند. چه از طريق فهرست‌هاي آنلاين، كمپين‌هاي رسانه‌هاي اجتماعي يا تبليغات ديجيتال، جذابيت بصري عكاسي حرفه‌اي اين توانايي را دارد كه توجه و علاقه جمعيتي گسترده و متنوع از خريداران بالقوه را به خود جلب كند و ديد و تأثير بازاريابي ملك را تقويت كند. عكاسي تبليغاتي اصفهان

با ارائه يك ملك در بهترين نور ممكن از طريق هنر و تخصص فني عكاسي حرفه اي، متخصصان املاك مي توانند به طور موثر گروه وسيع تري از خريداران بالقوه را جذب و جذب كنند. روايت بصري بافته شده توسط عكاسي حرفه اي، تجربه اي جذاب و غوطه ور را براي بينندگان ايجاد مي كند، آنها را جذب مي كند و تخيل آنها را با جذابيت ملك تحريك مي كند. با انجام اين كار، عكاسي حرفه‌اي نه تنها جذابيت ملك را افزايش مي‌دهد، بلكه ديد و قرار گرفتن در معرض آن را در بازار رقابتي املاك و مستغلات به حداكثر مي‌رساند، در نتيجه درها را به روي طيف گسترده‌تر و متنوع‌تري از خريداران بالقوه باز مي‌كند و فرآيند فروش يا بيشتر را تسهيل مي‌كند. اجاره كارآمد و موفق

تصوير برند بهبود يافته


يكي از مزاياي عكاسي حرفه اي املاك و مستغلات كه اغلب ناديده گرفته مي شود، توانايي آن در ارتقاي تصوير برند و موقعيت بازار حرفه اي ها و آژانس هاي املاك است. متخصصان املاك و مستغلات با نمايش مستمر خواص با بالاترين استاندارد محتواي بصري، از جمله تصاوير خيره‌كننده و حرفه‌اي، مي‌توانند تصويري از برند ايجاد كنند كه با كيفيت، تجمل و توجه به جزئيات مرتبط است. اين تصوير برند برتر نه تنها اعتماد و اطمينان را به خريداران احتمالي القا مي كند، بلكه متخصصان و آژانس هاي املاك و مستغلات را در خط مقدم صنعت قرار مي دهد و آنها را به عنوان پرورش دهندگان برتري و تمايز برجسته مي كند.

عكاسي حرفه اي املاك نه تنها جذابيت بصري املاك فردي را افزايش مي دهد، بلكه به تصوير كلي برند و موقعيت بازار متخصصان و آژانس هاي املاك كمك مي كند. با ارائه مجموعه اي از تصاوير بصري خيره كننده و متقاعد كننده، متخصصان املاك و مستغلات مي توانند شهرت خود را براي برتري و خدمات برتر به دست آورند، در نتيجه مشتريان فهيم را جذب كرده و استانداردهاي جديدي را براي كيفيت و حرفه اي بودن در صنعت تعيين كنند. اين تصوير برند برجسته، كه توسط برتري بصري عكاسي حرفه‌اي پشتيباني مي‌شود، به عنوان يك متمايزكننده قدرتمند در يك بازار رقابتي عمل مي‌كند و متخصصان و آژانس‌هاي املاك و مستغلات را به عنوان رهبران حوزه خود قرار مي‌دهد و اعتماد و وفاداري مشتريان فهيم را جلب مي‌كند. ساخت تيزر تبليغاتي در اصفهان

از رقابت متمايز شويد
در بازار املاك و مستغلات به طور فزاينده اشباع و رقابتي، توانايي متمايز شدن از درياي ليست املاك يك مزيت بزرگ است. عكاسي حرفه اي املاك و مستغلات، فهرست املاك را قادر مي سازد تا از رقبا متمايز شوند و توجه خريداران بالقوه را به خود جلب كنند و تأثيري ماندگار بر جاي بگذارند كه شما را متمايز مي كند. تركيب بندي حرفه اي، نورپردازي متخصص و توجه به جزئيات كه مشخصه عكاسي حرفه اي است، منجر به مجموعه اي از تصاوير مي شود كه نه تنها از نظر بصري خيره كننده هستند، بلكه احساس انحصار و لوكس بودن را نيز منتقل مي كنند. هنگامي كه به خريداران احتمالي فهرست ملكي ارائه مي شود كه داراي عكاسي حرفه اي استثنايي است، جذابيت ذاتي و جذابيت بصري ملك را به عنوان يك انتخاب برتر معرفي مي كند، كه از رقبا پيشي مي گيرد و تاثيري به ياد ماندني بر خريداران احتمالي مي گذارد.

با سرمايه گذاري در عكاسي حرفه اي املاك، فروشندگان ملك و متخصصان املاك اين فرصت را دارند تا ليست خود را بالاتر از حد معمولي قرار دهند و آنها را به عنوان پيشنهادات بي نظير در بازار قرار دهند. روايت بصري و تجربه همه جانبه ايجاد شده توسط عكاسي حرفه اي، حس مطلوبيت و انحصار را ايجاد مي كند و به طور موثر ملك را از سايرين موجود در بازار متمايز مي كند و توجه خريداران بالقوه را به خود جلب مي كند. اين تمايز از رقابت، ناشي از برتري بصري عكاسي حرفه‌اي، نه تنها باعث تمايز p


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ دى ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۳۰:۳۷ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)

چگونه يك تيزر تبليغاتي جذاب بسازيم؟

تبليغات تيزر از عناوين جذاب، تصاوير چشم نواز و تعليق براي ايجاد سر و صدا در اطراف يك برند و ايجاد هيجان در مورد محصول جديد آن استفاده مي كند.


در اين مقاله مي آموزيد كه چرا تبليغات تيزر كار مي كند، با نحوه ايجاد يك كمپين موثر آشنا مي شويد و چند نمونه را مشاهده مي كنيد. ساخت تيزر تبليغاتي در اصفهان

چرا تبليغات تيزر جواب مي دهد؟


هدف اصلي يك تيزر جلب توجه بازديدكنندگان سايت است. بازاريابان از اين نوع تبليغات براي اعلام انتشار يك محصول، به اشتراك گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازي آن، كنار زدن پرده همكاري يك شركت با يك ستاره بزرگ استفاده مي كنند. آنها آگاهي از نام تجاري خود را افزايش مي دهند، ترافيك زيادي را به وب سايت هدايت مي كنند و با يك كمپين برنامه ريزي شده فروش را منفجر مي كنند.

تيزرها كار مي كنند زيرا مردم انتظار را دوست دارند. به ياد داشته باشيد كه براي كريسمس آماده مي شويد. اين زمان شادي زيادي را براي مردم به ارمغان مي آورد زيرا آنها به دنبال بهترين هدايا براي دوستان خود هستند، آپارتمان ها را تزئين مي كنند و اين جادو را در هوا احساس مي كنند. احساس تعلق به چيزي بزرگ، افراد را مجذوب خود مي كند. طرفداران واقعي يك برند نيز همين احساس را دارند. آنها از بودن در يك جامعه به همان اندازه از دانستن رازهايي كه ديگران نمي دانند لذت مي برند. علاوه بر اين، مردم كنجكاو هستند كه از يك عنوان جذاب يا حتي كليكي عبور كنند. بازاريابان مي دانند كه مردم عاشق صحبت كردن هستند، بنابراين از تبليغات تيزر نهايت استفاده را مي برند. عكاسي تبليغاتي در اصفهان

مرز باريكي بين يك تيزر تبليغاتي خوب و يك بنر ارزان قيمت كليكي كه مردم را فريب مي دهد وجود دارد. بنابراين، بياييد دريابيم كه چگونه يك تيزر تبليغاتي موثر ايجاد كنيم.

چگونه يك تيزر تبليغاتي جذاب بسازيم؟


يك تيزر تبليغاتي جذاب بايد باعث شود مردم كليك كنند و درباره پيشنهاد تبليغ شده اطلاعات بيشتري كسب كنند. قانون اصلي اين است كه به وعده هاي خود پايبند باشيد. انتظارات برآورده نشده بدترين چيزي است كه مشتري بالقوه شما ممكن است با آن روبرو شود زيرا بازيابي از اولين برداشت منفي بسيار دشوار است. بنابراين، هميشه به قول خود پايبند باشيد.

شما مي توانيد با ايجاد رمز و راز در مورد برند خود كاربران را مجذوب خود كنيد. با انجام يك بازي حدس زدن و افشاي اطلاعات در بخش هاي كوچك، آنها را درگير نگه داريد. به اين ترتيب، مي توانيد كنجكاوي آنها را سيري ناپذير نگه داريد. اطمينان حاصل كنيد كه محصول يا اخبار شما ارزش انتظار را دارد. از اغراق كردن، استفاده از پيام ها و اظهارات تكان دهنده و فريبنده كه قابل تأييد نيستند، خودداري كنيد.

قالب هاي زيادي براي تبليغات تيزر موجود است. مي‌توانيد تبليغات ديجيتالي را با قرار دادن بنرها در وب‌سايت‌هاي مربوطه اجرا كنيد، اعلاميه‌هاي ايميلي ارسال كنيد، كمپين خود را در تلويزيون راه‌اندازي كنيد، تيزرهاي ويديويي منتشر كنيد، و غيره. مهمترين چيز اين است كه مخاطبان درست را هدف قرار دهيد. هيچ فايده اي ندارد كه تبليغات تيزر خود را به همه كاربران نشان دهيد زيرا فقط بودجه شما را تمام مي كند.

براي تبليغ پيشنهاد خود در شبكه هاي تيزر ابتدا بايد در يكي از اين پلتفرم ها ثبت نام كنيد. آنها همكاري بين يك تبليغ كننده و ناشر را آسان و شفاف مي كنند. سپس، بودجه، زمان نمايش آگهي و تعداد كليك ها را تنظيم كنيد و تبليغ خود را ايجاد كنيد. پس از آن، يك ناشر كد خاصي را براي نصب در يك وب سايت دريافت مي كند. يك تبليغ‌كننده به مالك سايت بر اساس مدل قيمت‌گذاري انتخابي براي كليك‌ها، نمايش‌ها يا اقدامات خاص پاداش مي‌دهد.

اكنون كه با ويژگي هاي تبليغات تيزر آشنا شديد، چند نمونه را بررسي كنيد.

نمونه هايي از تبليغات تيزر


قطعاً هنگام تماشاي ويديوها در YouTube، چك كردن صندوق ورودي يا مرور وبلاگ ها و منابع خبري، تبليغات تيزر زيادي ديده ايد. ما چند نمونه از قالب هاي مختلف تبليغات را به اشتراك مي گذاريم.

با يك تيزر تبليغاتي زير، اين شركت يك گيرنده ايميل را ترغيب مي كند تا اخبار برند را دنبال كند تا يك فروش بزرگ را از دست ندهد. استعاره پشت تصوير خودش صحبت مي كند و تايمر شمارش معكوس يك محرك فروش اضافي است.

تبليغات تيزر

طرفداران اپل هميشه در مورد محصولات برند جديد هيجان زده هستند. اين شركت تمام تلاش خود را به كار مي‌برد تا بدون اينكه خيلي حرفي بزند، سر و صدايي در اطراف راه‌اندازي‌هاي جديد خود ايجاد كند. اين بار برند در مورد ساعت جديد خود چيزي نمي گويد - فقط از كاربران مي خواهد كه تاريخ را در تقويم خود ذخيره كنند.

 

اكنون كه روش كار تبليغات تيزر، نحوه ايجاد يك تبليغ موثر را مي‌دانيد و نمونه‌هايي در دست داريد، يك كمپين عالي طراحي كنيد!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دى ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۵۳:۳۵ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)