تبلیغات کسب و کار تبلیغات کسب و کار .

تبلیغات کسب و کار

چه زمانی یک طرح کاربردی در سایت ایجاد می کنید؟

FO همیشه در شروع پروژه ایجاد می شود زیرا در غیر این صورت یک طراح نمی داند چه چیزی را طراحی کند قیمت طراحی سایت در اصفهان و یک برنامه نویس نمی داند چه چیزی بسازد. آژانس اینترنتی شما اغلب FO را انجام می دهد. به عنوان یک مشتری، اغلب ایده ای از گروه های هدف، اهداف و عملکردهایی که باید در وب سایت گنجانده شود دارید. آژانس اینترنتی شما با مشورت شما این را به FO تبدیل می کند.

آیا می توانم بدون طراحی کاربردی هم شروع کنم؟

نه در واقع نه این به این دلیل است که قبل از شروع یک پروژه وب، می خواهید 100٪ در مورد اینکه چه چیزی باید در وب سایت گنجانده شود و چه چیزی نباید روشن شود. احتمالا آژانس شما هم همین را می خواهد. زمان آن است که انتظارات را به طور کامل بین مشتری و آژانس هماهنگ کنید. یک آژانس اینترنتی اغلب تنها در صورتی می‌تواند یک نقل قول خوب برای شما ایجاد کند که FO وجود داشته باشد. بدون FO، یک آژانس اینترنتی در واقع نمی تواند یک نقل قول خوب برای شما ایجاد کند زیرا آنها باید تمام کارها را از قبل برای شما تخمین بزنند بدون اینکه دقیقا بدانند چه کاری باید انجام شود. این یک حدس و گمان محض خواهد بود و شما نباید آن را به عنوان یک مشتری یا به عنوان یک آژانس بخواهید.

ممکن است دلیل خوبی وجود داشته باشد که چرا FO وجود ندارد، به عنوان مثال به این دلیل که یک پروژه نسبتا کوچک است یا به این دلیل که قبلاً طرحی وجود دارد که تمام عملکردها در آن طراحی شده اند. اگر آژانس شما با یک FO در یک پروژه کار نمی کند، دلیل این کار را بپرسید. اگر شک دارید که آیا انتظارات به درستی مطابقت دارند یا خیر، از آژانس خود بخواهید که یک FO با شما ایجاد کند.

تفاوت بین طراحی کاربردی و طراحی بصری چیست؟

یک طرح بصری همیشه پس از ایجاد طرح کاربردی دنبال می شود. طراحی کاربردی سندی است که توضیح می‌دهد وب‌سایت جدید چگونه باید باشد و چه کاری انجام می‌دهد، طراحی بصری شرح بصری آن است. به عنوان مثال، در یک طراحی کاربردی، شما تعیین می کنید که کدام بلوک ها و عناصر باید در یک صفحه ظاهر شوند (و به چه ترتیبی) و سپس یک طراح آن را به یک طرح بصری تبدیل می کند.

نام های دیگر برای طراحی کاربردی
ممکن است اتفاق بیفتد که نام دیگری به FO داده شود. در Van Ons ما گاهی FO را یک سند فنی می نامیم. ما این کار را برای جلوگیری از سردرگمی برای مشتری انجام می دهیم و به وضوح نشان می دهیم که این یک طراحی نیست بلکه شرح و بسط سایت بر اساس تکنیک هایی است که ما استفاده خواهیم کرد.

هزینه ساخت VSD چقدر است؟
این در هر FO و هر وب سایت بسیار متفاوت است. مهمترین عاملی که تعیین می کند چقدر زمان باید برای یک FO صرف شود، پیچیدگی و اندازه وب سایت است. وب‌سایتی که در آن چند صفحه با یک بخش وبلاگ دارید، نسبت به یک پلتفرم با محیط من یا پیوندهایی به سیستم‌های خارجی، پیچیدگی و بزرگی کمتری دارد. بنابراین ایجاد یک FO می تواند چند روز طول بکشد، اما می تواند چندین هفته نیز طول بکشد. برای یک وب‌سایت «ساده» می‌توانید چند روز تا یک هفته را در نظر بگیرید، برای یک وب‌سایت با پیوندها یا محیط‌های من اغلب بیش از یک هفته.

https://bit.ly/3sgq8xO


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۲۹:۳۷ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)