تبلیغات کسب و کار تبلیغات کسب و کار .

تبلیغات کسب و کار

چگونه یک خانه هوشمند بسازیم - راهنمای مبتدیان

آیا برای ساخت خانه هوشمند به کمک نیاز دارید؟ خانه هوشمند

آماده، تنظیم و بیایید شروع کنیم!

اگر روی این مقاله کلیک کرده اید، به این دلیل است که در مقطعی به این فکر کرده اید که چگونه خانه هوشمند خود را بسازید.

در حال حاضر صحبت های زیادی در مورد خانه های هوشمند و مزایای اجرای آنها وجود دارد.

اکنون، این مفهوم و تفاسیر متفاوتی که از بخش‌های مختلف به آن نسبت داده می‌شود، گاهی اوقات تفسیر چیستی آن و کارهایی که برای هوشمندسازی خانه‌مان باید انجام دهیم، دشوار می‌کند.

در ادامه نحوه ساخت یک خانه هوشمند از ابتدا و تمام گزینه هایی که هنگام تبدیل خانه خود به خانه هوشمند دارید را توضیح خواهیم داد.

درخواست اطلاعات از طریق واتساپ

محتوا

برای ساخت خانه هوشمند به چه چیزهایی نیاز دارم


تبدیل خانه خود به خانه با هوشمندی ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

با اتصال ساده یک سری تجهیزات اساسی، متوجه مزایای خانه ای می شوید که از شما مراقبت می کند، بنابراین مفهوم خانه هوشمند روز به روز شهرت بیشتری پیدا می کند.

عملاً بدون اینکه متوجه باشیم، آن را از تلویزیون شنیده‌ایم، آن را در روزنامه‌ها خوانده‌ایم و حتی دوستانمان شروع به گفتن از مزایای نصب این یا آن دستگاه در خانه کرده‌اند.

با توجه به موارد فوق، دلیلی برای عقب ماندن ما وجود ندارد. زمان آن فرا رسیده است که از پیشرفت های تکنولوژیک برای بهبود کیفیت زندگی در خانه استفاده کنید.

بنابراین می توان گفت که برای داشتن یک خانه هوشمند به راحتی به یک اتصال Wi-Fi پایدار، یک دستیار صوتی از نوع الکسا برای Google Home و دستگاه های دیگر مانند لامپ، دوشاخه و غیره نیاز داریم تا بتوانیم با آن همگام شویم. دستیار

محل شروع خانه های هوشمند به سه چیز بستگی دارد: بودجه، زمان و مهمتر از همه، اشتیاق شما برای این پروژه جدید.

راستش را بخواهید، می توانید یک دستگاه خانگی متصل بخرید و با خود برند پیش بروید و بعداً روی موارد اضافه کار کنید.

در حدود پنج سال گذشته، این کاری است که بسیاری از مردم انجام می‌دهند.

همانطور که می بینید، شروع داشتن کمی اتوماسیون در خانه چندان پیچیده نیست، اگرچه واضح است که پروژه های اتوماسیون خانگی برای خانه ها، چه خانه و چه آپارتمان، نیازی به هزینه های مالی بیش از حد ندارند، زیرا پروژه ها بسیار قابل تنظیم هستند. بسته به نیاز و نیاز.

درخواست اطلاعات از طریق واتساپ

باید بدانید: اتوماسیون در خانه چیست؟
برای شروع، اتوماسیون به گروهی از سیستم ها و فرآیندهایی اطلاق می شود که انسان در آنها دخالت نمی کند، بلکه همه چیز در دست مجموعه ای از دستگاه های تکنولوژیکی است، اگرچه همه چیز در دست فناوری نیست، اتوماسیون مستلزم نظارت مداوم بر آن است. انسان

اتوماسیون خانگی (همچنین به عنوان اتوماسیون خانگی شناخته می شود) بر کنترل خودکار و الکترونیکی عملکردها، فعالیت ها و دستگاه های خانه تمرکز دارد.

برخی از عناصر یک خانه خودکار می تواند شامل کنترل متمرکز قفل های امنیتی در و دروازه، لوازم خانگی، پنجره ها، روشنایی، دوربین های نظارت امنیتی و سیستم های HVAC (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) باشد.

اتوماسیون خانگی آسان است


قبل از هر چیز می خواهیم به شما بگوییم که خانه هوشمند به این معنا نیست که در هر اتاق دستگاه ها یا ربات های کاملاً تکنولوژیکی وجود داشته باشد و آن را بیشتر شبیه یک دفتر ناسا باشد تا یک خانه دنج.

اغلب داشتن یک خانه هوشمند فقط به معنای جایگزینی دستگاه‌ها، برنامه‌ها و لوازم جانبی با دستگاه‌های دیگر متصل یا خودکار است، به عنوان مثال می‌توان به سوئیچ‌های هوشمند، صدا و صدا در خانه، سیستم‌های امنیتی متصل به موبایل شما اشاره کرد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۴۰۲ساعت: ۱۲:۱۸:۳۶ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)