تبلیغات کسب و کار تبلیغات کسب و کار .

تبلیغات کسب و کار

خانه هوشمند در آینده

واقعیت افزوده و مجازی. واقعیت افزوده و مجازی در طراحی داخلی و تجسم اطلاعات استفاده خواهد شد. به عنوان مثال، می توانیم انواع مختلف دکوراسیون را با استفاده از عینک واقعیت مجازی امتحان کنیم یا از طریق عینک واقعیت افزوده اطلاعاتی در مورد مصرف انرژی خانه در زمان واقعی دریافت کنیم. خانه هوشمند اصفهان

سلامتی و تندرستی. هوش مصنوعی معتقد است که سلامت و تندرستی در خانه های آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت. خانه ها دارای حسگرها و دستگاه هایی خواهند بود که کیفیت هوا، رطوبت، دما و سایر عوامل را برای ایجاد یک محیط سالم کنترل می کنند. علاوه بر این، مناطق ورزشی خانگی مجهز به دستگاه های پیشرفته تناسب اندام و دستگاه های ردیابی سلامت خواهند بود.

اتصالات و شبکه های پیشرفته خانه ها به طور کامل از طریق شبکه های پرسرعت متصل خواهند شد و امکان ارتباط فوری بین دستگاه ها و ادغام سیستم های امنیتی، سرگرمی و مدیریت خانه را فراهم می کنند. اینترنت اشیا بخشی اساسی از زندگی روزمره خواهد بود.

پرینت سه بعدی و ساخت و ساز پیشرفته. هوش مصنوعی می گوید: «پرینت سه بعدی و سایر فناوری های پیشرفته ساخت و ساز می تواند ساخت سریع و کارآمد خانه ها را امکان پذیر کند. در نتیجه، هزینه های ساخت و ساز و ضایعات می تواند کاهش یابد و همچنین طرح های معماری سفارشی تر ارائه شود.

امنیت بهبود یافته است. سیستم های امنیتی با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته تر خواهند شد. تشخیص چهره و رفتار به شناسایی بازدیدکنندگان و شناسایی هرگونه فعالیت مشکوک کمک می کند. علاوه بر این، امنیت سایبری برای محافظت از حریم خصوصی داده ها در خانه متصل بسیار مهم است. خانه هوشمند در اصفهان

تحرک الکتریکی. گاراژها به ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی مجهز خواهند شد، زیرا انتظار می رود استفاده از آنها افزایش یابد.

سیستم های کمک مجازی ربات ها و سیستم های هوش مصنوعی برای کمک به کارهای روزانه در خانه حضور خواهند داشت. این روبات‌ها می‌توانند کارهای نظافتی، پختن وعده‌های غذایی اولیه، کمک در مراقبت از سالمندان یا کودکان و سایر کارهای خانگی را انجام دهند تا زندگی را آسان‌تر و راحت‌تر کنند.

ربات ها می توانند در تحقیقات علمی برای جمع آوری داده ها در مکان های خطرناک یا غیرقابل دسترس استفاده شوند
فن آوری

هوش مصنوعی بر این باور است که روبات‌های آینده می‌دانند چگونه همه این کارها را انجام دهند
مار آگیلار
در واقع، در اواسط سال جاری، تیمی از محققان دانشگاه کمبریج موفق شدند پس از تماشای ویدئوهای آشپزی، رباتی را برای تهیه غذا آماده کنند. این غذا بسیار ساده و بر اساس نوعی سالاد بود، اما می تواند نقطه شروع خوبی باشد. دانشمندان دیگر، این بار از دانشگاه کارنگی ملون در ایالات متحده، ربات‌هایی را برای یادگیری انجام کارهای خانه پس از تماشای ویدیوهایی از افراد در حال انجام آن‌ها دریافت کردند. محققان ربات ها را مجبور کردند 12 کار را یاد بگیرند، از جمله باز کردن کشو، در و درب فر، برداشتن قابلمه از روی حرارت و برداشتن تلفن، سبزیجات یا قوطی سوپ.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۴۰۲ساعت: ۰۹:۵۷:۳۸ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)