تبلیغات کسب و کار تبلیغات کسب و کار .

تبلیغات کسب و کار

نمونه های اتوماسیون خانگی ما: کاربردها و دستگاه ها


اتوماسیون خانگی در بیشتر خانه ها بیشتر و بیشتر رایج می شود و همچنان برای مصرف کنندگان جذاب است. تمام تکنیک های در نظر گرفته شده برای کنترل، برنامه ریزی و خودکارسازی خانه را گرد هم می آورد. در زیر مجموعه ای از دستگاه های مختلف اتوماسیون خانگی و نمونه هایی وجود دارد که به شما امتیاز زندگی در یک خانه "هوشمند" را ارائه می دهد. هوشمند سازی منازل

سیستم اتوماسیون خانگی، با تبلت کنترل متمرکز روی دیوار

خانه خود را خودکار کنید: از بین طیف گسترده ای از دستگاه ها انتخاب کنید
اتوماسیون خانگی اصطلاحی است که از انقباض "domus" به معنای خانه در لاتین و پسوند "tic" مرتبط با این تکنیک ناشی می شود. تمام راه‌حل‌ها و پروتکل‌های در نظر گرفته شده برای خودکارسازی و کنترل از راه دور دستگاه‌های الکتریکی مختلف در خانه که در یک شبکه یکپارچه شده‌اند را مشخص می‌کند. هدف اصلی اتوماسیون خانگی بهبود راحتی، امنیت و ارتباطات در داخل خانه است، بدون اینکه مدیریت بهینه انرژی را فراموش کنیم. امروزه دستگاه ها و تجهیزات متعددی برای اتصال به یک مرکز اتوماسیون خانگی وجود دارد. بنابراین می‌توانید اتوماسیون خانگی را بر اساس سیستم‌های روشنایی، دستگاه‌های نظارت تصویری، سوکت‌ها، سوئیچ‌ها، کرکره‌های غلتکی، ترموستات، لوازم خانگی و/یا تجهیزات چندرسانه‌ای متصل بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. دستگاه های جدید مانند یخچال های ارتباطی یا ربات های اتوماسیون خانگی نیز طرفداران بیشتری پیدا می کنند.

نمونه هایی از اتوماسیون خانگی: کاربردهای مختلف ممکن
خانه را زیر نظر بگیرید
نظارت بر خانه یکی از عملکردهای اصلی است که به اتوماسیون خانه نسبت داده می شود. اکنون چندین دستگاه به صورت تجاری در دسترس هستند تا ایمنی کالاها و افراد را تضمین کنند. بنابراین دوربین مداربسته اولین وسیله ای است که به آن نیاز دارید. با دوربین متصل، نظارت بر خانه شما از راه دور و در زمان واقعی انجام می شود. از جمله، شما این امکان را دارید که زمان‌های ضبط را برای هر دوربین تعیین کنید، تمام فعالیت‌هایی را که در داخل و خارج از خانه شما انجام می‌شود، نظارت کنید و بر اساس نیاز خود روی یک تصویر خاص زوم کنید. بیش از یک ابزار بازدارنده، دوربین نظارت متصل همچنین به شما امکان می‌دهد در برابر تهدید نفوذ یا سرقت واکنش سریع نشان دهید. برای بهینه سازی امنیت خانه خود با این نوع ایده اتوماسیون خانگی، بدیهی است که می توانید تعداد معینی از اجزا را در سیستم اتوماسیون خانگی ادغام کنید، مانند سنسورهای حرارتی، سنسورهای حرکت، آلارم های بی سیم یا کرکره های غلتکی متصل. به لطف سیستم مانیتورینگ از راه دور، آشکارسازهای باز و بسته شدن درها، و دستگاه های مخابره داخل ساختمان و آلارم های متصل، اتوماسیون خانگی نیز کمک ارزشمندی برای حفظ امنیت سالمندان و افرادی است که استقلال خود را از دست می دهند.

نور را از راه دور مدیریت کنید
به لطف اتوماسیون خانگی، اکنون امکان مدیریت سیستم روشنایی خانه وجود دارد. روشن و خاموش کردن نور متصل شما اکنون از راه دور و با کمک دستورات ساده قابل دسترسی از تلفن هوشمند یا تبلت متصل شما انجام می شود. با اتوماسیون خانگی، شما همچنین امکان «بازی» با نور و تطبیق نور، شدت نور یا دمای رنگ را بر اساس نیاز خود دارید. تغییر از نور محیطی یا کاربردی به نور جنبشی گرم مانند نوری که توسط شمع یا شومینه ارائه می شود، با یک حرکت ساده از تلفن هوشمند یا تبلت متصل شما انجام می شود.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت: ۱۲:۴۰:۵۳ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)