تبلیغات کسب و کار تبلیغات کسب و کار .

تبلیغات کسب و کار

چگونه یک تیزر تبلیغاتی جذاب بسازیم؟

تبلیغات تیزر از عناوین جذاب، تصاویر چشم نواز و تعلیق برای ایجاد سر و صدا در اطراف یک برند و ایجاد هیجان در مورد محصول جدید آن استفاده می کند.


در این مقاله می آموزید که چرا تبلیغات تیزر کار می کند، با نحوه ایجاد یک کمپین موثر آشنا می شوید و چند نمونه را مشاهده می کنید. ساخت تیزر تبلیغاتی در اصفهان

چرا تبلیغات تیزر جواب می دهد؟


هدف اصلی یک تیزر جلب توجه بازدیدکنندگان سایت است. بازاریابان از این نوع تبلیغات برای اعلام انتشار یک محصول، به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به راه اندازی آن، کنار زدن پرده همکاری یک شرکت با یک ستاره بزرگ استفاده می کنند. آنها آگاهی از نام تجاری خود را افزایش می دهند، ترافیک زیادی را به وب سایت هدایت می کنند و با یک کمپین برنامه ریزی شده فروش را منفجر می کنند.

تیزرها کار می کنند زیرا مردم انتظار را دوست دارند. به یاد داشته باشید که برای کریسمس آماده می شوید. این زمان شادی زیادی را برای مردم به ارمغان می آورد زیرا آنها به دنبال بهترین هدایا برای دوستان خود هستند، آپارتمان ها را تزئین می کنند و این جادو را در هوا احساس می کنند. احساس تعلق به چیزی بزرگ، افراد را مجذوب خود می کند. طرفداران واقعی یک برند نیز همین احساس را دارند. آنها از بودن در یک جامعه به همان اندازه از دانستن رازهایی که دیگران نمی دانند لذت می برند. علاوه بر این، مردم کنجکاو هستند که از یک عنوان جذاب یا حتی کلیکی عبور کنند. بازاریابان می دانند که مردم عاشق صحبت کردن هستند، بنابراین از تبلیغات تیزر نهایت استفاده را می برند. عکاسی تبلیغاتی در اصفهان

مرز باریکی بین یک تیزر تبلیغاتی خوب و یک بنر ارزان قیمت کلیکی که مردم را فریب می دهد وجود دارد. بنابراین، بیایید دریابیم که چگونه یک تیزر تبلیغاتی موثر ایجاد کنیم.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی جذاب بسازیم؟


یک تیزر تبلیغاتی جذاب باید باعث شود مردم کلیک کنند و درباره پیشنهاد تبلیغ شده اطلاعات بیشتری کسب کنند. قانون اصلی این است که به وعده های خود پایبند باشید. انتظارات برآورده نشده بدترین چیزی است که مشتری بالقوه شما ممکن است با آن روبرو شود زیرا بازیابی از اولین برداشت منفی بسیار دشوار است. بنابراین، همیشه به قول خود پایبند باشید.

شما می توانید با ایجاد رمز و راز در مورد برند خود کاربران را مجذوب خود کنید. با انجام یک بازی حدس زدن و افشای اطلاعات در بخش های کوچک، آنها را درگیر نگه دارید. به این ترتیب، می توانید کنجکاوی آنها را سیری ناپذیر نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که محصول یا اخبار شما ارزش انتظار را دارد. از اغراق کردن، استفاده از پیام ها و اظهارات تکان دهنده و فریبنده که قابل تأیید نیستند، خودداری کنید.

قالب های زیادی برای تبلیغات تیزر موجود است. می‌توانید تبلیغات دیجیتالی را با قرار دادن بنرها در وب‌سایت‌های مربوطه اجرا کنید، اعلامیه‌های ایمیلی ارسال کنید، کمپین خود را در تلویزیون راه‌اندازی کنید، تیزرهای ویدیویی منتشر کنید، و غیره. مهمترین چیز این است که مخاطبان درست را هدف قرار دهید. هیچ فایده ای ندارد که تبلیغات تیزر خود را به همه کاربران نشان دهید زیرا فقط بودجه شما را تمام می کند.

برای تبلیغ پیشنهاد خود در شبکه های تیزر ابتدا باید در یکی از این پلتفرم ها ثبت نام کنید. آنها همکاری بین یک تبلیغ کننده و ناشر را آسان و شفاف می کنند. سپس، بودجه، زمان نمایش آگهی و تعداد کلیک ها را تنظیم کنید و تبلیغ خود را ایجاد کنید. پس از آن، یک ناشر کد خاصی را برای نصب در یک وب سایت دریافت می کند. یک تبلیغ‌کننده به مالک سایت بر اساس مدل قیمت‌گذاری انتخابی برای کلیک‌ها، نمایش‌ها یا اقدامات خاص پاداش می‌دهد.

اکنون که با ویژگی های تبلیغات تیزر آشنا شدید، چند نمونه را بررسی کنید.

نمونه هایی از تبلیغات تیزر


قطعاً هنگام تماشای ویدیوها در YouTube، چک کردن صندوق ورودی یا مرور وبلاگ ها و منابع خبری، تبلیغات تیزر زیادی دیده اید. ما چند نمونه از قالب های مختلف تبلیغات را به اشتراک می گذاریم.

با یک تیزر تبلیغاتی زیر، این شرکت یک گیرنده ایمیل را ترغیب می کند تا اخبار برند را دنبال کند تا یک فروش بزرگ را از دست ندهد. استعاره پشت تصویر خودش صحبت می کند و تایمر شمارش معکوس یک محرک فروش اضافی است.

تبلیغات تیزر

طرفداران اپل همیشه در مورد محصولات برند جدید هیجان زده هستند. این شرکت تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا بدون اینکه خیلی حرفی بزند، سر و صدایی در اطراف راه‌اندازی‌های جدید خود ایجاد کند. این بار برند در مورد ساعت جدید خود چیزی نمی گوید - فقط از کاربران می خواهد که تاریخ را در تقویم خود ذخیره کنند.

 

اکنون که روش کار تبلیغات تیزر، نحوه ایجاد یک تبلیغ موثر را می‌دانید و نمونه‌هایی در دست دارید، یک کمپین عالی طراحی کنید!


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۵۳:۳۵ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)