تبلیغات کسب و کار تبلیغات کسب و کار .

تبلیغات کسب و کار

اهمیت دیجیتال مارکتینگ

کاربران به بازاریابی آنلاین شما پاسخ می دهند - یا مستقیماً با تکمیل خرید یا گذاشتن لایک و نظر در کانال های رسانه های اجتماعی یا به طور غیر مستقیم با مشاهده پیشنهاد شما. به این ترتیب می‌توانید تعداد کاربرانی که از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند، مدت زمان اقامت و تعداد صفحاتی که روی آنها کلیک می‌کنند را اندازه بگیرید. اینها ارزش های مهمی هستند که می توانید برای بهبود بازاریابی خود از آنها استفاده کنید. بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

رقابتی بمانید

احتمالاً شرکت های رقیب زیادی در صنعت شما وجود دارند که باید آنها را زیر نظر داشته باشید. نشان داده شده است که کسانی که در سال‌های اخیر از بازاریابی آنلاین استفاده کرده‌اند، گروه‌های مشتریان جدیدی پیدا کرده‌اند و خود را در بازار قرار داده‌اند. شما باید در اینجا شرکت کنید تا رقابتی باقی بمانید و از فرصت های فراوان بهره مند شوید. لطفاً همچنین توجه داشته باشید که پیشرفت‌های جدید به طور مداوم اضافه می‌شوند تا به شما در تبلیغات مؤثرتر کمک کنند.

مرتبط ترین کانال های بازاریابی آنلاین در حال حاضر
وب سایت، رسانه های اجتماعی یا از طریق ایمیل: چندین گزینه برای انجام بازاریابی آنلاین در دسترس شماست. پیشنهاد شما تصمیم می‌گیرد که کدام کانال مناسب‌تر است. ما شما را با کانال های مختلف بازاریابی آشنا می کنیم.

در اصل، کانال های بازاریابی آنلاین به کانال های فروش و کانال های ارتباطی تقسیم می شوند:

کانال فروش: هدف کانال فروش دیجیتال فروش کالا و خدمات آنلاین است. این کانال به کسب و کار شما اجازه می دهد تا محصولات شما را به صورت آنلاین به نمایش بگذارد و بفروشد.
کانال ارتباطی: اینگونه برند و پیشنهاد خود را بصورت آنلاین نمایه می کنید. اول از همه، این در مورد ادراک و آگاهی در بین مشتریان است. کانال های ارتباطی را می توان به کانال های فروش مرتبط کرد.
وب سایت / فروشگاه اینترنتی
وب سایت نشان دهنده کارت ویزیت دیجیتال شرکت شما است. شما از آن برای برقراری ارتباط با پیشنهاد خود، ایجاد تصویر و حفظ ارتباط مستقیم با مشتری استفاده می کنید. هر چه برندسازی به یاد ماندنی تر باشد، آنچه را که مشتری می تواند انتظارش را داشته باشد واضح تر بیان می کنید. شما محصولات خود را با یک فروشگاه آنلاین یکپارچه می فروشید.

روی یک تجربه کاربری رضایت بخش تمرکز کنید. این موارد عبارتند از: طراحی واضح، زمان بارگذاری سریع و محتوای جذاب. به عنوان مثال، شما می توانید یک وبلاگ داشته باشید که با آن می توانید دانش ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه دهید - و خود را به عنوان یک متخصص در صنعت خود قرار دهید. بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

موتورهای جستجو در حال حاضر ابزار انتخابی برای به دست آوردن اطلاعات هستند. مطمئن شوید که کاربران شما را پیدا می‌کنند: با سئوی مؤثر، گوگل به شما پیشنهاد می‌کند در نتایج جستجو بالاتر باشید.

شما می توانید از طریق محتوای منحصر به فرد، آموزنده، بهینه سازی کلمات کلیدی و تنظیم ویژگی های مختلف به جایگاه قطبی در نتایج موتورهای جستجو دست پیدا کنید. بهینه سازی فنی وب سایت شما نیز سئوی خوبی به شما می دهد.

تبلیغات موتور جستجو (SEA)
SEA مربوط به سئو است که بر رتبه بندی گوگل نیز تاثیر می گذارد. با این حال، اینها تبلیغات پولی هستند که موقعیت شما را در موتورهای جستجو برای مدت زمان محدودی بهبود می بخشند. اگر می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی مورد توجه قرار بگیرید، تبلیغات موتورهای جستجو ایده‌آل است - برای مثال به این دلیل که در حال حاضر تخفیف یا محصول جدیدی ارائه می‌دهید.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
تنها در آلمان بیش از 70 میلیون نفر از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. در اینجا می توانید مستقیماً به افراد دسترسی داشته باشید و با تبلیغات فردی در گروه های هدف خود تبلیغ کنید. مهم است که در همه کانال‌ها نماینده نباشید - در عوض، کانال‌هایی را انتخاب کنید که در آن‌ها می‌توانید به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید (به عنوان مثال، در حالی که به گروه‌های هدف قدیمی‌تر در فیس‌بوک و اینستاگرام نیز دسترسی دارید، به ویژه برای جوانان در TikTok و Snapchat جذاب هستید. ) .

شما نباید فقط در کانال ها تبلیغات قرار دهید، بلکه باید ترکیبی هیجان انگیز از محتوا ایجاد کنید. این شامل نظرسنجی، اطلاعات در مورد یک موضوع مرتبط با شرکت یا مسابقات است. با ترکیبی هیجان انگیز می توانید یک رابطه قوی با پایگاه مشتری خود ایجاد کنید.

یک شکل خاص از بازاریابی رسانه های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ است: اینفلوئنسرها تعدادی دنبال کننده دارند که به آنها اعتماد دارند و توصیه های محصول را دنبال می کنند. اینفلوئنسرها یا آژانس های مناسبی را پیدا کنید که پیشنهاد شما را به کاربران جدید ارائه دهند. همکاری طولانی مدت می تواند در بلندمدت امیدوار کننده باشد.

بازاریابی ایمیلی
با ایمیل مارکتینگ می توانید ارتباط خود را با مشتریان فعلی حفظ کنید و مخاطبان خود را به روز نگه دارید، از یک طرف می توانید پیشنهادات، رویدادها و اخبار جدید را به اشتراک بگذارید و از طرف دیگر پیام های شخصی سازی شده برای مشتریان خود نیز امکان پذیر است. تماس مستقیم باعث تعامل بیشتر در سمت مشتری می شود.

بازاریابی ایمیلی همچنین به شما این فرصت را می دهد که به کانال های دیگر خود مانند رسانه های اجتماعی یا وب سایت خود پیوند دهید.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ساعت: ۰۲:۱۸:۴۳ توسط:جعفری موضوع: نظرات (0)